Переключиться на мобильную версию

У Міноборони Росії з'явиться літаюча тарілка

Назад к разделу Техно
Російські фахівці працюють над створенням незвичайного літального апарату під назвою Локомсканер, що своїми обрисами нагадує "літаючу тарілку".
Незабаром у Росії з’явиться літальний апарат
Незабаром у Росії з’явиться літальний апарат
utro.ua

За словами розробників, діаметр Локомсканера складатиме 250 метрів, висота - близько 100 метрів. "Тарілка" зможе брати на борт до півтори тисяч тонн вантажу.

Апарат поєднає у собі можливості літака, гелікоптера та аеростата: він буде рухатися прямою, розгортатися, зависати у потрібній точці, здійснювати вертикальну посадку.

За словами розробників, форма "літаючої тарілки" забезпечить Локомсканеру гарну стійкість навіть при сильних поривах вітру та зробить його незамінним для роботи у важкодоступних районах.

Як з'ясувалося, можливості апарата уже привернули увагу потенційних замовників у Росії та за кордоном. Крім нафтогазових концернів, які планують за допомогою аеростата перевозити бурові комплекси, апаратом зацікавилися також МНС, Міністерство оборони Росії та французька компанія, що займається запуском супутників.

Нагадаємо, раніше розвідувальне управління Пентагону замовило спеціальній комісії підготувати звіт про можливе використання гравітаційних хвиль у ролі зброї або засобу зв'язку.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь