Переключиться на мобильную версию

В Австралії винайшли телефон, який вмонтовано у взуття

Назад к разделу Техно
Австралійський фахівець в області біоінформатики із університету Фліндерса винайшов пристрій, що розташовується у взутті і заряджається під час ходьби, що дозволяє йому працювати на акумуляторі набагато довше, ніж звичайний телефон.
Дивний телефон
Дивний телефон
lenta.ru

Спочатку пристрій був частиною театрального реквізиту, однак незабаром винахідник знайшов йому практичне застосування. Він вважає, що передача голосу через взуття технічно схожа із передачею медичних даних про пацієнта - пульс, рівень кисню в крові і так далі.

Черевикофон призначено в першу чергу для людей похилого віку та інвалідів, будучи одним із пристроїв, що дозволяють їм жити окремо від близьких і родичів.

Пристрій оснащений детектором ударів і датчиком орієнтації в просторі. Завдяки цьому черевикофон здатен відстежити падіння господаря і покликати на допомогу, зателефонувавши за заданим номером телефону.

Нагадаємо, в грудні італійська поліція знайшла у мафії мобільний телефон, який виявився вогнепальною зброєю - пристрій заряджався п'ятьма кулями і міг стріляти.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь