Переключиться на мобильную версию

Gmail запрацювала в режимі офлайн

Назад к разделу Техно
Google розширила функціональність своєї поштової служби Gmail, додавши можливість офлайнового доступу до інтерфейсу сервісу.
Google розширила функціональність служби Gmail
Google розширила функціональність служби Gmail
google.com

Про це повідомляється в офіційному блозі Gmail.

Незважаючи не те, що працювати з Gmail в офлайні можна було і раніше за допомогою системи Google Gears або звичайних поштових клієнтів, все ж нова можливість, яку розроблено пошуковцем, істотно спрощує доступ до інтерфейсу Gmail за відсутності з'єднання з інтернетом, заявили представники компанії.

Для того щоб активувати офлайновий доступ до Gmail, необхідно зазначити відповідну опцію в налаштуваннях поштової скриньки. Після цього на комп'ютер користувача буде частково завантажено архів електронних листів, і власник поштової скриньки зможе читати кореспонденцію і створювати нові повідомлення, не маючи доступу до Мережі. Після підключення до інтернету всі зміни буде синхронізовано, а нові листи - відправлено адресатам.

Офлайновим доступом до інтерфейсу Gmail зможуть скористатися як клієнти безпосередньо поштової служби, так і користувачі набору онлайнових додатків Google Apps. Очікується, що протягом найближчого часу новий функціонал стане доступний усім власникам поштових скриньок Gmail.

Нагадаємо, раніше компанія Nokia запустила поштовий сервіс Mail on Ovi, за допомогою якого можна створити поштовий акаунт безпосередньо з мобільного телефону і працювати з електронною поштою без допомоги комп'ютера.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь