Переключиться на мобильную версию

У Британії складений рейтинг найпопулярніших інтернет-паролів

Назад к разделу Техно
Автор книги Perfect Passwords Марк Бернетт склав список 500 найпоширеніших паролів серед англомовних користувачів. На першому місці виявилася комбінація 123456.
Тих, хто в якості пароля пише слова Sexy, автори дослідження зарахували до "мрійників".
Тих, хто в якості пароля пише слова Sexy, автори дослідження зарахували до "мрійників".
seti.ee

Крім того, значною популярністю користуються нецензурні слова та вирази, паролі із сексуальною тематикою, зокрема, sexsex, рorno, tits, bigtits. У цих цілях використовуються і назви фільмів: Matrix, StarWars, кольори (чорний, синій), назви країн (Бразилія, Японія, Росія).

За даними компанії Protocom Development Systems, яка спеціалізується на інформаційній безпеці, 35,4% користувачам доводиться запам'ятовувати від одного до п'яти паролів, а 38,1% - від шести до десяти. При цьому чверть користувачів постійно забуває свої паролі. Більшість людей, нехтуючи порадами фахівців користується простими паролями, які важко забути.

Наприклад, у Великобританії найчастіше в якості пароля люди використовують власне ім'я, кличку домашнього улюбленця, назву свого автомобіля, дату народження, пам'ятну дату, ім'я члена родини і, природно, слово Password.

Фахівці британської компанії-реєстратора доменів CentralNic навіть вважають, що в залежності від того, який пароль використовує чоловік, можна зробити цілком певні висновки про нього самому. Добропорядний сім’янин обирає в якості пароля імена рідних або клички домашніх тварин. Вболівальники та жертви поп-культури - назви улюблених команд, імена артистів, співаків, мультиплікаційних персонажів.

Тих, хто в якості пароля пише слова Sexy, "шпилька" (Stud) або "богиня" (Goddess), автори дослідження зарахували до "мрійників".

Нагадаємо, раніше в ході іншого дослідження з'ясувалося, що в умовах фінансової кризи працівники офісів сталі на 23% частіше відвідувати порносайти в робочий час.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь