Переключиться на мобильную версию

Корреспондент: Українські чоловіки вимирають

Назад к разделу Техно
Брак чоловіків в Україні вже відчули багато категорій жінок, часто - далеко не пенсійного віку. Їхні побоювання підтверджує офіційна статистика, пише у свіжому числі український тижневик Кореспондент.
Українкам бракує чоловіків
Українкам бракує чоловіків
Корреспондент

За даними Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України, у віковій групі від 40 до 49 років чоловіки вмирають у 3,5 рази частіше, ніж жінки, пише Корреспондент.

Сьогодні в середньому чоловік в Україні живе 62 роки, що на 12 років менше середньої тривалості життя української жінки і на п'ять-шість років коротше життєвого шляху чоловіків у розвинених країнах. З європейських держав гірша ситуація тільки в Росії, де розрив між тривалістю життя чоловіків і жінок сягає 14-15 років. А ще на початку минулого століття в Україні цей розрив складав не менше року, зазначає журнал.     

Якщо в 1900 році розрив між показниками середньої очікуваної тривалості життя для 25-літніх чоловіків та жінок в Україні був менше року, в 1939-му - 3,7 роки, у 1964-му - 5,4 роки , то в 2007-му - 12 років.

З європейських держав гірша ситуація тільки в Росії

Основні причини, які заганяють українських чоловіків у могилу передчасно - зловживання алкоголем, а також травми і нещасні випадки.

Загалом від них помирає більше 70 тис. представників сильної статі щорічно, що можна порівняти з населенням невеликих селищ міського типу.

У віці від 25 до 64 років чоловіки хворіють на рак вдвічі частіше, ніж жінки, перш за все, через новоутворення в трахеях, бронхах і легенях, а спортом активно займаються не більше 10% українських чоловіків, пише Корреспондент.

Чому українки не знижують запитів до чоловіків і надають перевагу виходити заміж за іноземців, а українці не зраджують принципів, які ведуть їх у прірву, і що в зв'язку з очевидною демографічною проблемою робить держава - читайте в № 3 журналу Корреспондент від 31 січня 2009.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь