Переключиться на мобильную версию

Британські вчені: Корова з ім'ям дає більше молока

Назад к разделу Техно
Корови, до яких звертаються як до особистостейі дають клички, дають набагато більше молока, пише Anthrozoos, посилаючись на результати останнього дослідження.
Приблизно половина фермерів - 46% - називає корів на ім’я
Приблизно половина фермерів - 46% - називає корів на ім’я
dayosh.ru

Вчені з університету Ньюкасла - Кетрін Бертеншоу і Пітер Роулінсон - зазначають, що ставлення людини до тварин впливає на їх поведінку і настрій. Вони опитали 516 керівників молочних фермами з тим, щоб з'ясувати, як вони ставляться до тварин і працюють з ними в господарствах.

"Найбільш високі надої (більше 200 літрів), як ми встановили, були в тих господарствах, де керівники вважали важливим індивідуальний підхід до кожної окремої тварини. На фермах, де корів зверталися на ім’я, надої були вище на 258 літрів з корови на рік, ніж у тих господарствах, де тваринам не давали кличок", - розповіли дослідники.

Дані опитування показали, що приблизно половина фермерів - 46% - називає корів на ім’я. При цьому 66% господарів заявили, що знають кожну корову в стаді, а 48% погодилися з тим, що гарне ставлення людини допомагає тваринам давати більше молока.

"Наші дані показують, що британські фермери в цілому ставляться до своїх корів, як до розумних, емоційних істот", - відзначає Бертеншоу.

Нагадаємо, раніше для вивчення виділення парникового газу метану новозеландські вчені створили штучне стадо корів, що являє собою сукупність котлів, шлангів, трубок і насосів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь