Переключиться на мобильную версию

Facebook продаватиме користувачів

Назад к разделу Техно
Соціальна мережа Facebook має намір створити на основі даних 150 мільйонів своїх користувачів одну з найбільших баз даних в маркетингових цілях.
Facebook продаватиме  користувачів
Facebook продаватиме користувачів
californiastudiesblog.files.wordpress.com

Компанія відкриє платний доступ до своїх баз даних для компаній у всьому світі, щоб вони могли проводити опитування користувачів про свої нові продукти, повідомляє The Daily Telegraph.


Компаніям також дозволять ставити користувачам питання на особисті теми - наприклад, про сімейний статус і сексуальну орієнтацію, зазначає видання. До того ж, основний конкурент Facebook - сайт MySpace - ще в 2007 році розпочав моніторинг 110 млн. своїх користувачів, щоб зібрати інформацію для вдосконалення рекламного контенту та розсилок на даному сайті. Отримані в процесі дані тепер використовуються для розміщення реклами і на інших сайтах.  


Facebook, створена в 2004 році 19-річним гарвардським студентом Марком Цукербергом, є на даний момент другою за величиною соціальною мережею світу, яка нараховує більше 50 мільйонів активних користувачів. Наприкінці 2007 року орієнтовна вартість Facebook була підрахувала на основі інвестиції Microsoft - корпорація купила 1,6% соціальної мережі за 240 мільйонів доларів.


Іншими інвесторами Facebook є брати Самвер і глава телекомунікаційної компанії Hutchison Whampoa, найбагатша людина Гонконгу Лі Ка Шин. Він вклав в Facebook 100 мільйонів доларів. Однак за 2008 рік капіталізація компанії скоротилася більш ніж на сім разів. В даний час цей проект оцінюється в два мільярди доларів.
У тому ж 2007 році в Facebook розробили свій новий проект з реклами: щоб втілити в життя цю концепцію, керівництво сайту обіцяло максимально наблизити рекламу до користувачів мережі. Ідея полягала в тому, що Facebook представить модель розміщення реклами, яка дозволить час від часу показувати користувачам рекламу, яка відповідає змісту особистого профілю користувача, його контактам, тощо.


Аналітики і керівники рекламних агентств говорять, що подібні заходи, спрямовані на встановлення  даних про інтереси та контакти користувачів соціальних мереж, можуть стати найсильнішим стимулом розвитку Інтернет-реклами.


Раніше повідомлялося, що популярний відеосайт YouTube приносить великим звукозаписним компаніям десятки мільйонів доларів.

 

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь