Переключиться на мобильную версию

Фонд Олени Франчук висловив стурбованість подорожчанням презервативів в Україні

Назад к разделу Техно
Фонд Олени Франчук Антиснід висловив стурбованість ситуацією з подорожчанням в Україні презервативів і в партнерстві з провідними постачальниками цих контрацептивів починає програму з впровадження механізмів, які дозволять знизити роздрібну ціну на окремі.
Практично кожен другий випадок інфікування ВІЛ відбувається при статевих контактах
Практично кожен другий випадок інфікування ВІЛ відбувається при статевих контактах
ethicalsuperstore.com

Презервативи залишаються найбільш ефективним способом захисту від ВІЛ / СНІДу при сексуальних контактах, йдеться у повідомленні Фонду.

Однак зростання цін на найбільш популярні бренди презервативів, що розпочалося в кінці 2008 року через фінансову кризу і значні коливання курсу гривні, зробив їх недоступними для багатьох українців, заявили у Фонді Антиснід. У першу чергу, це вдарило по молодих людях, які є найбільш вразливою для ВІЛ / СНІДу категорією, зазначають там.

Як повідомили у Фонді, у січні нинішнього року Антиснід провів консультації з провідними вітчизняними постачальниками презервативів і проаналізував ринок засобів контрацепції. Як виявилося, в листопаді-грудні 2008 року ціни на преміум-бренди зросли на 40-60 відсотків. Однак у торгових мережах залишається вибір недорогих і надійних торгових марок.

"На ринку залишаються бренди, які або не зросли в ціні, або подорожчали незначно. Ціни на них підвищилися всього на 10-15 відсотків", йдеться у повідомленні Фонду Олени Франчук.

Як повідомили у Фонді, один з найбільших українських постачальників цієї продукції найближчим часом готується вивести на ринок нові марки презервативів та розширити канали дистрибуції для брендів середньої та низької цінової категорії. У Антиснід повідомляють, що при "кризовій" ціні в цих продуктах достатньо висока якість латексу залишиться незмінною.

У своєму повідомленні Фонд Антиснід цитує листи українців, стурбованих подорожчанням презервативів, які отримує в ці дні. Ось одне з них: "У 60-70% випадків презервативи не купують через їхню дорожнечу (наприклад, 20 грн. За 3 шт.). Адже це ненормальна ціна для студентів, особливо в умовах кризи і нестачі підробітку. Упаковка - це на один раз, а якщо регулярний секс, то за допомогою простої арифметики виходить сума близько 20 * 31 = 620 грн. Звідки брати такі гроші, адже потрібно й щось їсти, одягатися, платити за житло ".

Нагадаємо, що Україна зберігає лідерство в Європі за темпами поширення ВІЛ-інфекції. У 2008 році кількість ВІЛ-позитивних українців збільшилася на 18 964 осіб. З 1987 по 2008 рік у країні було зареєстровано понад 140 тисяч нових випадків ВІЛ-інфекції. Міжнародні дані стверджують, що в Україні інфікований кожен сотий, тобто про свій діагноз знає тільки один з чотирьох носіїв вірусу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь