Переключиться на мобильную версию

Після дев'ятої ризикованої операції американка отримала найбільший у світі бюст

Назад к разделу Техно
28-річна американська модель Шейла Херші з Х'юстона, штат Техас, встановила світовий рекорд за розміром бюсту, проігнорувавши заради цього застереження лікарів і розлучившись з бойфрендом.
Шейла Херші. Найбільший бюст коштує жертв
Шейла Херші. Найбільший бюст коштує жертв
sheylahershey.net

Херші провели дев'яту операцію по збільшенню грудей у Бразилії, так як в штаті Техас існують обмеження на кількість силікону, який можна закачати в грудні імплантати. До того ж, лікарі застерігали дівчину про те, що її груди можуть просто не витримати надмірної імплантації, повідомляє Daily Star.

Однак бразильські пластичні хірурги все ж таки допомогли Херші прийти до своєї сумнівної мрії.

Тепер, за словами моделі, її великий бюст здається їй дуже красивим і вона не бачить підстав для хвилювання.

Перші операції Шейла робила на кошти свого колишнього бойфренда з Великобританії, однак коли молодий чоловік занепокоївся мінливим видом своєї коханої і почав благати її зупинитися, жінка розірвала з ним стосунки і тепер платить за операції сама.

Як зізналася володарка найбільшого бюсту в світі, вона дуже любила свого друга, але повинна була залишити його, щоб здійснити свою мрію.

Між тим, як свідчать результати опитування, проведеного ще в 2006 році, 85% британських чоловіків у віці від 18 до 34 років заявили, що ненавидять пластичну хірургію і вважають силіконовий бюст непривабливим.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь