Переключиться на мобильную версию

Україна продасть перші квоти в рамках Кіотського протоколу

Україна продасть Японії 50 млн одиниць встановленої кількості (AAU, одиниці вимірювання антропогенних викидів) в рамках Кіотського протоколу.
Україна продасть перші квоти в рамках Кіотського протоколу
Україна продасть перші квоти в рамках Кіотського протоколу
president.gov.ua

Так, згідно з розпорядженням Кабінету міністрів № 90 від 29 січня, Національне агентство екологічних інвестицій (Нацекоінвестагентство) повинне укласти відповідний договір продажу з японською Організацією з розробки нових енергетичних і промислових технологій.

Згідно з документом, в результаті продажу 50 млн AAU будуть передані з рахунка України в Національному електронному реєстрі антропогенних викидів і поглинання парникових газів на рахунок зазначеної японської організації в Національному реєстрі Японії.

Нагадаємо, що Нацекоінвестагентство створено для виконання вимог Рамкової конвенції ООН про зміну клімату (РКЗК) та впровадження механізмів Кіотського протоколу.

За попередніми даними на осінь 2007 року, Україна може зареєструвати близько 2 млрд AAU. При цьому половина з них повинна бути розміщена в резервному фонді для проектів спільного впровадження.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь