Переключиться на мобильную версию

Екіпаж Фаїни звільнено

Виконуючий обов’язки капітана судна Фаїна, громадянин Російської Федерації Віктор Нікольський повідомив уповноваженій Верховної Ради з прав людини Ніні Карпачовій, що остання група піратів залишила судно.
Екіпаж Фаїни звільнено
Екіпаж Фаїни звільнено
mk.ru

Як повідомляє прес-служба омбудсмена, в четвер о 19:30 Карпачова знову вийшла на прямий телефонний зв’язок з екіпажем судна Фаїна.

В.о. капітана судна Нікольський сказав: "Настав момент істини - кілька хвилин тому, нарешті, остання група піратів залишила борт Фаїни. Весь екіпаж максимально мобілізувався і перейшов у робочий стан".

Він подякував українському омбудсмену за її постійну підтримку і допомогу від імені всієї інтернаціональної команди Фаїни, а потім додав: "Судно всю ніч готуватиметься до переходу. В даний момент ледве тягне лише акумулятор. Якщо вдасться запустити головний двигун, то вранці підемо своїм ходом у порт Момбаса (Кенія). Якщо виникнуть проблеми - підемо на буксирі".

Раніше інтернет-видання Морський бюлетень-Совфрахт повідомило, що о 19:30 остання група піратів залишила борт судна Фаїна.

За даними видання, через годину на борт судна піднімуться американці з військового корабля ВМС США, блокувавшого Фаїну, і нададуть необхідну медичну і технічну допомогу, доставлять продовольство і воду.

У п’ятницю вранці судно забункерують (заправлять паливом) і у супроводі американського військового корабля воно проїде в кенійський порт Момбаса. Очікуваний час прибуття в порт 9 лютого (швидкість Фаїни буде малою через сильне обростання підводної частини корпусу).

"Подробиці про стан команди і судна будуть пізніше, зараз можна сказати, що стан здоров’я задовільний, нікому не потрібна госпіталізація або простіше сказати, всі на ногах", - підкреслюється в повідомленні видання.

Як повідомлялося, у переговорному процесі зі звільнення судна Фаїна була задіяна іноземна агентура української розвідки.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь