Переключиться на мобильную версию

Артек почне працювати з 23 лютого

Міжнародний дитячий центр Артек, що вперше взимку припинив роботу через проблеми з фінансуванням, відкриється вже 23 лютого.
Артек почне працювати з 23 лютого
Артек почне працювати з 23 лютого
ljplus.ru


Про це повідомив у четвер, 5 лютого, на прес-конференції міністр зі справ родини, молоді та спорту Юрій Павленко.

Як повідомила прес-служба Мінсім’ї, за словами Юрія Павленка, проведена оперативна нарада з генеральними директорами Артеку та Молодої гвардії Борисом Новожиловим і Едуардом Лебединським, під час якої керівники дитячих здравниць повідомили, що вже найближчим часом їхні заклади готові приймати дітей.

Зокрема, Артек планує розпочати першу зміну, що триває 21 день, уже 23 лютого 2009 року, а Молода гвардія розпочне оздоровлювати дітей з 1 березня.

За словами директора Артека Бориса Новожилова, "ми готові прийняти дітей уже завтра, всі наші педагоги, медпрацівники, усі технічні служби - всі перебувають у режимі очікування дітей. Зараз іде складна бюрократична робота, яка пов'язана із проходженням бюджету, із проходженням коштів, казначейством, міністерськими наказами і так далі. Вона займе якийсь час, я думаю, це ще десь два-три-чотири дні бюрократичної тяганини, але плануємо, що вже 23-26 лютого в Артеці будуть діти".Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь