Переключиться на мобильную версию

У Кіровоградській області податківці виявили ухилення від сплати понад 2 млн податку

Порушено кримінальну справу стосовно директора приватного підприємства із Знам'янського району Кіровоградської області за ухилення від сплати 1,5 млн гривень податку.
Підприємець приховав 1,5 млн гривень
Підприємець приховав 1,5 млн гривень
epochtimes.com.ua

Як повідомили в управлінні податкової міліції в Кіровоградській області, підприємець подав у місцеву податкову інспекцію декларації, вказавши недостовірні дані.

Таким чином він намагався ухилитися від сплати до бюджету близько 1,5 млн гривень. За вказаним фактом слідчим відділом податкової міліції порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України.

Інший випадок ухилення від сплати майже мільйона гривень податківці виявили під час перевірки одного із підприємств. Посадові особи фірми внесли до складу валових витрат консультаційні послуги, які не мають відношення до господарської діяльності, занизили податок на прибуток і ПДВ.

Нагадаємо, наприкінці минулого року вінницькі податківці викрили нелегальний канал, через який з України за кордон було переведено понад 14 мільйонів гривень.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь