Переключиться на мобильную версию

Луценко попросив Раду встановити відеокамери в банках, і кнопки тривоги у школах

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко попросив народних депутатів прийняти законопроект, що передбачає оснащення банківських установ та їх філій відеокамерами та встановлення "кнопок тривоги" у навчальних закладах.
Луценко: Це необхідно у наш складний час
Луценко: Це необхідно у наш складний час
Фото Дмитра Ніконорова

Учора в Києві, виступаючи на розширеній колегії МВС України за підсумками роботи міліції в 2008 році, Луценко зазначив, що даний законопроект вже більше року перебуває у профільному комітеті ВР, кілька разів повертався на доопрацювання, однак не виносився на розгляд парламенту.

"Ми б просили шановних депутатів розглянути зазначений законопроект. Це необхідно у наш складний час", - сказав міністр.

При цьому він зауважив, що також необхідно переглянути нормативну базу щодо підвищення відповідальності за збут наркотиків.

"Сьогодні кожен третій злочинець отримує термін покарання, решта після штрафу повертаються додому на своєму Мерседесі. Що після цього про міліцію думають звичайні люди?", - сказав глава МВС.

Нагадаємо, наприкінці січня Луценко розкритикував роботу одеської міліції за покривання наркоторгівлі.

19 грудня минулого року міністр закликав банкірів і бізнесменів встановлювати на входах у заклади та житлові будинки камери відеоспостереження, щоб звести до мінімуму правопорушення в умовах кризи.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь