Переключиться на мобильную версию

Тимошенко розповіла Баррозу про важливість співпраці у сфері енергобезпеки

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко сьогодні в Мюнхені у ході зустрічі із президентом Європейської комісії Жозе Мануелем Баррозу заявила, що Україні важливо співробітництво з Євросоюзом у сфері забезпечення енергобезпеки.
Баррозу подякував Тимошенко за конструктивну позицію
Баррозу подякував Тимошенко за конструктивну позицію
pravda.com.ua

Нагадаємо, робочий сніданок глави українського уряду з головою Єврокомісії відбувся в рамках 45-ої міжнародної конференції з безпеки.

Як повідомила прес-секретар українського прем'єра Марина Сорока, газова тема була центральною під час бесіди. За її словами, Баррозу подякував Тимошенко за конструктивну позицію у процесі врегулювання газового конфлікту і відновлення постачань газу в Європу.

Крім того, президент Єврокомісії проінформував прем'єр-міністра України про результати візиту до Москви і переговорів із президентом РФ Дмитром Медведєвим, а також прем'єром Росії Володимиром Путіним.

За словами Сороки, сторони висловили надію на успішність конференції із питань модернізації та розвитку української ГТС, яку планують провести в Брюсселі в кінці березня.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр України виступить на сьогоднішньому пленарному засіданні 45-ої міжнародної конференції з питань безпеки.

Раніше Президент України  направив їй директиви для участі у Міжнародній конференції. Серед головних завдань - підтвердити намір України вступити в НАТО і ЄС, а також викласти позицію щодо січневої газової кризи.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь