Переключиться на мобильную версию

Тимошенко: Будувати газопроводи в обхід України - божевільна ідея

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко виступила за будівництво нових газопроводів територією України, а пошук "обхідних" маршрутів поставок газу в Європу вона назвала "божевільною ідеєю".
Тимошенко: Будувати газопроводи в обхід України - божевільна ідея
Тимошенко: Будувати газопроводи в обхід України - божевільна ідея
tymoshenko.com.ua

Про це Юлія Тимошенко заявила, виступаючи на 45-тій  Мюнхенській конференції. Вона висловилася за будівництво нових газопроводів територією  України, що, за словами прем'єра, дозволить збільшити обсяги поставок газу з Росії й поставляти газ із Ірану.

"Збільшення видобутку газу в Росії - я знаю, така політика в Росії є, - освоєння можливостей таких країн як Іран дасть нам відповіді на багато питань", - сказала Тимошенко.

Крім того, прем'єр закликала не будувати газопроводи в обхід України.

"Не забувайте про те, що Україна - прекрасна транзитна країна, і сьогодні порушувати питання про обходження України якимись альтернативними газопроводами - це божевільна ідея", - сказала Тимошенко.

За її словами, додаткові газопроводи, у свою чергу, будуються для "додаткових обсягів газу", а не для того, "щоб дошкулити партнерові".

"Я хочу ще раз підкреслити, що Україна не розпочинала кризу, а її врегулювала", - заявила  глава українського уряду.

Також Тимошенко заявила, що має намір докласти усіх зусиль  для примирення України й Росії. "Знайти примирення дуже важливо, і я як прем'єр-міністр буду це робити", - сказала вона.

При цьому, Тимошенко звернула увагу на досвід примирення Франції й Німеччини. Разом з тим вона підкреслила, що Україна й Росія "не мають у своїй історії гострих  конфліктів".

Прем'єр також додала, що європейська політика безпеки та оборони відкриває для примирення між Україною й Росією нові можливості.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь