Переключиться на мобильную версию

Тимошенко заступилася за Білорусію та Іран перед Європою

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко закликає використовувати світову кризу для відмови від політики ізоляції низки країн, зокрема Білорусії та Ірану.
Тимошенко заступилася за Білорусію та Іран перед  Європою
Тимошенко заступилася за Білорусію та Іран перед Європою
tymoshenko.com.ua

"Можна використати унікальний шанс кризи для припинення будь-якої політики ізоляції відносно країн", - заявила вона, виступаючи на Мюнхенській конференції з питань безпеки.

Прем'єр підкреслила, що "це невдячна політика", яка не сприяє встановленню системи безпеки.

Тимошенко визнала, що у відношенні Ірану й Білорусії "є проблематика", однак додала, що "вихід не в тому, щоб цю проблематику зводити в норму для ізоляції країн, а в тому, щоб усунути проблему та знаходити ключі до інтеграції".

Вона зазначила, що сприйняла виступ віце-президента США Джо Байдена так, що у відношенні Ірану буде сформована "нова політика".

На її думку, це дасть можливості для диверсифікації поставок енергоносіїв.

Також Тимошенко заявила, що європейська політика безпеки й оборони не є альтернативою членству України в НАТО.

"Європейська політика безпеки й оборони - це посилення всіх процесів інтеграції в зміцненні безпеки й оборони й саме тому це не може розглядатися як альтернатива (членству України в НАТО)", - сказала Тимошенко.

Вона підкреслила, що європейська політика безпеки й оборони спрямована на інтеграційні процеси, у тому числі й на такі країни, які не можуть або не хочуть домагатися членства в НАТО.

Разом з тим прем'єр підкреслила, що уряд України є прихильником поглиблення співробітництва з Північноатлантичним альянсом.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь