Переключиться на мобильную версию

СПУ готують акції протесту по всій країні

Соціалістична партія України заявила про намір провести 9 березня, у річницю з дня народження Тараса Шевченка, всеукраїнську акцію протесту.
СПУ готує акції протесту
СПУ готує акції протесту
KP Publications

Про це повідомили у прес-службі Соціалістичної партії України.

"Кожен день доводить - нинішня влада нездатна усвідомлювати навислу перед країною загрозу і почати діяти злагоджено і професійно. Настрої в суспільстві свідчать про крайнє невдоволення діями нинішньої влади", - заявив секретар Політради СПУ Ярослав Мендусь в інтерв'ю Комсомольской правде в Украине..

"Поки Тимошенко воліє не помічати акції ринкових торговців, автомобілістів, бюджетників під Кабміном. Під час звіту в парламенті вона вилила чергову порцію брехливої" патоки "про підвищення зарплат, пенсій, інвестицій в економіку і прекрасні перспективи. І це при реальній бюджетній" дірці " майже в 13 мільярдів гривень і 25% інфляції. Сьогодні 85% громадян впевнені, що курс держави неправильний ", - підкреслив соціаліст.

Мендусь переконаний, що нинішня влада в особі Президента Ющенка, прем'єр-міністра Тимошенко і парламентської більшості в складі БЮТ, блоку Литвина, частини НУНС і комуністів штовхають країну до економічного хаосу.

"У таких умовах у людей не залишається іншого способу захистити свою людську гідність і право на саме життя, як піднявшись на законні акції протесту. У цьому всіляке сприяння їм надавали і будуть надавати соціалісти. У минулі вихідні акції, організовані соціалістами, пройшли в Черкасах, Ужгороді, Харкові, Дніпропетровську, Києві.

Всеукраїнська акція протесту пройде 9 березня - у річницю з дня народження Тараса Шевченка ", - заявив Ярослав Мендусь.

Нагадаємо, 5 лютого пройшла всеукраїнська акція протесту проти збільшення транспортного збору та податків. Учасники акції заявили, що якщо їхні вимоги не виконають, до Києва з'їдуться 25 тисяч автомобілів зі всієї України.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь