Переключиться на мобильную версию

Київські ветерани вимагають від Черновецького навести у місті порядок або подати у відставку

Ветерани Великої Вітчизняної війни, які проживають у Києві, вимагають від мера Києва Леоніда Черновецького навести у місті порядок або подати у відставку.
Ветерани просять допомоги
Ветерани просять допомоги
Фото Тараса Бондаренка

Про це йдеться у зверненні ветеранів війни - делегатів і гостей Х конференції Київської організації ветеранів ВВВ до Київського міського голови.

У зверненні підкреслюється, що в 2008 році кияни, і особливо старше покоління, повірили Черновецькому, підтримали його на виборах, сподіваючись, що він реалізує всі ресурси столиці для підвищення добробуту усіх категорій киян, у першу чергу ветеранів, інвалідів і дітей.
"Але не встигли закінчити підрахунок голосів, як ви дозволили собі порушити усі свої обіцянки", - зазначають ветерани у зверненні до мера.

Вони підкреслюють, що всі автори економічних обґрунтувань необхідності піднімати ціни й тарифи посилаються на збиткову діяльність підприємств, фірм, компаній. "Але в цих розрахунках ви ніде не знайдете, з яких джерел громадяни міста-героя Києва повинні оплачувати ваші винаходи. Ніхто не оцінює збитки киян, не розраховує можливості знецінених і недоплачених пенсій і зарплат. Чому ви собі дозволяєте демонстративно принижувати киян?! Чому ви дозволяєте собі зневажливо ставитися до ветеранів-фронтовиків, відбираючи у них навіть приміщення?!", - йдеться у зверненні.

Ветерани вимагають від мера столиці негайно припинити всілякі посягання "на ветеранську святиню, приміщення Київської організації ветеранів війни", що у них сьогодні намагаються відібрати. Також вони просять створити у Києві нормальні умови для роботи усіх організацій ветеранів.

Ветерани не розуміють, говориться у зверненні, чому Черновецький уникає зустрічей з ними, чим порушує законодавство, "а головне - християнську мораль, за якою ви маскуєте усі свої неподобства?!".

Серед вимог - приведення всіх цін на продукти харчування, ліки, товари першої необхідності у відповідність із пенсіями і зарплатами киян, зазначається у зверненні.

"Негайно відмініть усі ваші "винаходи" із навчальними закладами, медичними установами, кладовищами! Припиніть розпродаж київської землі! У першому півріччі 2009 року відновіть усю інфраструктуру столиці. Підприємства міста повинні нормально функціонувати. Якщо ви не в змозі це зробити, оголосіть про це киянам і подайте у відставку ", - наголошують ветерани.

Також на конференції було прийнято звернення до громадян України, політичних партій, громадських організацій і рухів, у якому міститься критика дій нинішньої влади, що привели до погіршення рівня життя людей. Ветерани закликають усіх політиків: "Припиніть чвари, утихомирте амбіції, об'єднайте зусилля, підтримайте розпочаті акції протесту Компартії України, захистіть Вітчизну! Пам'ятайте, вас до цього зобов'язує голос предків, що віддали життя за Вітчизну в різні періоди історії, вас закликають ветерани і люди старшого покоління, які захистили і відродили країну, вас просять діти і внуки, яким ви повинні передати цілу країну, а не її руїни".

Раніше, 5 лютого поточного року, повідомлялося, що Блок Віталія Кличка у Київраді звернувся до влади Києва із вимогою скасувати рішення Київради від 28 серпня 2008 року, яким Київській організації ветеранів війни відмовлено у продовженні оренди приміщення, в якому вони знаходяться 27 років.

Нагадаємо, кілька днів тому Блок Віталія Кличко ініціював дочасне припинення повноважень мера Києва Леоніда Черновецького.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь