Переключиться на мобильную версию

Грач заявив, що комуністи не будуть змінювати Симоненка: Я і так лідер партії

Народний депутат Верховної Ради України від фракції Компартії Леонід Грач розповів, як сімейний скандал лідера комуністів Петра Симоненка позначився на іміджі партії, і підкреслив, що зміна лідера не передбачається.
Леонід Грач: Хочу всім сказати - я і так лідер партії
Леонід Грач: Хочу всім сказати - я і так лідер партії
rusk.ru

Зокрема, в інтерв'ю газеті Дело, депутат зазначив, що Симоненку необхідно серйозно замислитися про все:

"Про родину, про життя, яку він прожив з сім'єю ... і в тому числі про те, що розповідає його нова супутниця Оксана в інтерв'ю ЗМІ". За словами політика, своїми розповідями Оксана завдала більше шкоди, ніж інші інформаційні повідомлення.

"Сьогодні по партії будуть бити. Адже ми стоїмо не тільки на ідеологічних засадах, але й позиціях високої моралі. А після цього випадку дуже важко буде нам судити когось іншого", - зазначив комуніст.

Сьогодні по партії будуть бити. Адже ми стоїмо не тільки на ідеологічних засадах, але й позиціях високої моралі

За його словами, відступ від принципів моралі лідера партії народжує велику недовіру до цілої партії.

"Я вже сьогодні чую негативні оцінки з боку противників партії - мовляв, ах ви такі-сякі. Вперше про розлучення я дізнався з телепрограм. Сталося б це раніше, то прямо в очі сказав би Петру Миколайовичу по-чоловічому: партія не може через тебе отримувати удари, - зазначив Грач, завагавшись при цьому сказати, що так думає більшість членів партії. - Знаю лише, що в партії багато людей, які пройшли досить багато в цьому житті. І вони мають дуже чіткі канони по відношенню до сім'ї ".

" Ніби йде протистояння за посаду"

Разом з тим, відповідаючи на запитання, чи можна говорити про якусь інформаційну провокацію з боку політичних опонентів, Грач сказав: "По-перше, ця інформація була досить широко висвітлена в інформаційному просторі. По-друге, у зв'язку з цим уже сьогодні намагаються і мене звинуватити в чорт зна яких гріхах. В тому числі є твердження, що ледь не я спровокував цю подію ".

Після сімейного скандалу буде вкрай складно переконати потенційних виборців у чомусь, закликати їх на свою сторону

"Уже не перший рік підноситься, ніби у мене з ним іде протистояння за посаду. - Продовжив нардеп. - А в іншому провокації не бачу. Оксана Ващенко із задоволенням дає інтерв'ю з усіма подробицями їхніх стосунків. Цим фактором і скористалися провокатори ".

На уточнююче запитання, хто ці провокатори, Грач зазначив, що, можливо, мова йде про піарника Юлії Тимошенко:

"Симоненко незручний для неї як кандидат у Президенти, який має значну підтримку на південному сході країни. А після сімейного скандалу буде вкрай складно переконати потенційних виборців у чомусь, закликати їх на свій бік. А якщо Симоненко не братиме участь у виборах або ж втратить підтримку, звільниться частина голосів, за які можна буде боротися іншим кандидатам ".

"Я і так лідер партії"

Крім того, лідер кримських комуністів зазначив, що сьогодні немає приводу проводити позачерговий з'їзд КПУ: "З'їзд може бути скликано для висування кандидата в Президенти. З приводу розлучення Симоненка ніхто проводити з'їзд не стане".

Тут же, відповідаючи на запитання газети, "... а з приводу зміни лідера", Грач відповів:

Будемо дотримуватися принципу: за одного битого сім небитих дають. Що стосується нібито мого бажання змінити Симоненка, хочу всім сказати - я і так лідер партії

"Чому хтось вважає, що буде зміна лідера? Партія не збирається нікого міняти.

Будемо дотримуватися принципу: за одного битого сім небитих дають. Що стосується нібито мого бажання змінити Симоненка , хочу всім сказати - я і так лідер партії. Як особистість я затребувана людина. А бути формальним лідером немає бажання. Якби я цього хотів, то міг би стати ним уже давно. Але я не збираюся зраджувати кримську землю, де народилися мої діти, живе моя родина. Саме тому залишився на півострові. І тепер мене з Криму винесуть лише ногами вперед ".

Нагадаємо, вчора в інтерв'ю телеканалу ICTV Петро Симоненко заявив, що його рішення про розлучення з дружиною і народження дочки з журналісткою Оксаною Ващенко було не спонтанним, а продуманим. Раніше сама Ващенко заявила, що роман з головним комуністом країни розпочався два роки тому, а народження дитини було запланованою подією.

4 лютого ЗМІ з посиланням на свої джерела повідомили, що на найближчому з'їзді Компартії її новим лідером, а також лідером фракції КПУ у Верховній Раді може стати Леонід Грач.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь