Переключиться на мобильную версию

Томенко вважає, що Ющенко повинен негайно піти у відставку

Віце-спікер Верховної Ради, один із лідерів БЮТ Микола Томенко заявив, що після різкої критики дій Кабміну з боку Президента Віктор Ющенко повинен подати у відставку, оскільки саме він є відповідальним за ситуацію у країні.
Президент зобов’язаний піти у відставку, - вважає Микола Томенко
Президент зобов’язаний піти у відставку, - вважає Микола Томенко
gazeta.lviv.ua
Про це він заявив в ефірі радіо Ера, - повідомили у прес-службі віце-спікера. Томенко вважає, що дострокові вибори Президента в Україні можливі тільки за умови добровільної згоди на це нинішнього глави держави Віктора Ющенка.

"Будь-які дострокові вибори - парламентські чи президентські - можливі тільки за погодженням ключових гравців", - зазначив заступник голови ВР.

При цьому Микола Томенко заявив, що після того, як Президент розкритикував діяльність Кабміну в умовах кризи, логічним кроком мала б стати заява Президента про відставку.

Він пояснив це тим, що Конституція України і чинне законодавство наділяє Президента не лише великими повноваженнями, але й великою відповідальністю за соціально-економічну ситуацію у  державі.

"Ця емоційна заява спровокована тим, що двічі поспіль Президенту разом із Партією регіонів не вдалося відправити уряд у відставку. Політики такого рівня після таких заяв пишуть заяву про добровільну відставку ", - заявив Томенко.

Як повідомлялося, сьогодні, 9 лютого, Президент України Віктор Ющенко назвав неприпустимими кулуарні домовленості уряду України про відкриття у Росії кредитної лінії.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь