Переключиться на мобильную версию

Ющенко: Територія України має бути вільна від будь-якого іноземного війська

Територія України має бути вільна від будь-якого іноземного війська.
Президент наголошує, територія України має бути вільна від будь-якого іноземного війська
Президент наголошує, територія України має бути вільна від будь-якого іноземного війська
lenta.ru

Про це сьогодні заявив Президент України Віктор Ющенко на прес-конференції в Івано-Франківську, відповідаючи на запитання журналістів, чи не пов’язані газові домовленості України і Росії із продовженням термінів перебування Чорноморського флоту Росії на території нашої держави.

Він нагадав, що Конституція України забороняє розміщення іноземних військ на території України.

"Ми повинні мати самодостатню національну армію. – наголосив глава держави. - Ми повинні інтегруватися в міжнародні безпекові проекти. Ми не повинні акцептувати будь-яке рішення по розміщенню на нашій території іноземних військ".

"Ми говоримо, що, відповідно до Конституції, не будуть в Україні розміщуватись ні російські війська, ні будь-якої іншої країни чи блоку", - наголосив Віктор Ющенко.

"З кожним місяцем, з кожним роком ми підходимо до того часу, коли іноземні війська будуть виведені з нашої території. Ми підтверджуємо зобов’язання, які взяла Україна до 2017 року про перебування Чорноморського флоту Росії. Ми виходимо з того, що російська сторона сприймає ті обставини, як добрий жест української нації, щоб підготуватись до виведення флоту", – сказав Президент, додавши, на підготовку до виведення флоту треба певний час.

Ющенко вважає, що російська сторона має досить часу до 2017 року, аби вивести флот із Севастополя.

Як повідомлялося, перебування Чорноморського флоту в Криму не вплине на перспективи України зі вступу до НАТО, вважає колишній помічник заступника держсекретаря США, екс-посол США в Україні Стівен Пайфер.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь