Переключиться на мобильную версию

Тимошенко заявила про єдність українського народу і парламенту

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що народ і парламент України єдині у бажанні вдосконалити Конституцію України. Тимошенко висловила захоплення політичною стабільністю Норвегії.
Тимошенко заявила про єдність українського народу і парламенту
Тимошенко заявила про єдність українського народу і парламенту
novoskop.ru

Про це Тимошенко заявила сьогодні під час зустрічі в Києві з керівником парламенту Норвегії Торбйорном Ягландом.

"Ми захоплені вашою політичною стабільністю. Нам здається, що Норвегія – одна з найстабільніших країн, і Україні потрібно цей досвід запозичувати. Я дійсно хотіла б обговорити досвід державного устрою Норвегії – де ті точки стабільності, які можуть бути для України дуже важливі", - сказала Тимошенко.

Прем’єр повідомила, що в 2004 році в Україні було започатковано процес реформування Конституції. "Ми зробили її більш парламентською, і зараз нам потрібно продовжувати вдосконалювати Конституцію. Сьогодні і парламент, і суспільство в цьому єдині", - додала вона.

У свою чергу, глава парламенту Норвегії зазначив, що розглядає сьогоднішню зустріч із Тимошенко "як величезну честь зустрітися з таким видатним європейським лідером".

Ягланд повідомив, що востаннє він відвідував українську столицю в 2000 році, коли очолював Міністерство закордонних справ Норвегії. "З тих пір дуже багато всього відбулося і змінилося на краще", - вважає він.

Глава парламенту Норвегії нагадав, що основу українсько-норвезьких відносин було закладено ще в ті часи, "коли вікінги плавали Дніпром". "У нас є багато спільних інтересів, зокрема в галузі енергетики, але є й інші спільні риси – і ви, і ми є сусідами Росії", - зазначив Ягланд.

Як повідомлялося, сьогодні, 2 лютого, голова парламенту Королівства Норвегії Ягланд під час спільної зі спікером Верховної Ради Володимиром Литвином прес-конференції у Києві виступив за співпрацю з Україною у питаннях енергетичної безпеки.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь