Переключиться на мобильную версию

Портнов вважає Ющенка, Соколовського та Секретаріат неліквідними активом

Уряд веде консультації з деякими розвиненими країнами світу про можливі займи, але ніяких кредитів залучено не було.
Портнов вважає Ющенка, Соколовського та Секретаріат неліквідними активом
Портнов вважає Ющенка, Соколовського та Секретаріат неліквідними активом
justus.com.ua

Про це заявив депутат від БЮТ Андрій Портнов в ефірі Шустер Live на телеканалі Україна, пише Українська правда. 

Як зазначив Портнов, консультації, які сьогодні проходять з деякими розвиненими країнами світу щодо залучення кредитних ресурсів, здійснюються виключно для фінансування дефіциту бюджету. 

Портнов зазначив, що дефіцит передбачає розвиток інфраструктурних проектів - дороги, мости, будівництво. Це ті сфери, які не пов'язані з соціальною діяльністю і не спрямовані на можливий розвиток інфляційних процесів, підкресливши, що запозичення - це розвинена практика.

Депутат заявив, що сьогодні ніхто ніякого кредиту не брав. «Ніяку газотранспортну систему і якісь інші активи українські в заставу ніхто нікому не закладав. Сьогодні ведуться лише консультації, і прем'єр Тимошенко жодного разу ще не користувалася цим інструментом». 

"Може, ми б і взяли якийсь кредит і в заставу б заклали Секретаріат Президента разом з Богданом Соколовським та Президентом України. Правда, їх ніхто не візьме, бо неліквідний актив", - сказав депутат.

Нагадаємо, що 7 лютого уповноважений Президента з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський заявив, що в Москву відправлена делегація уряду для таємних переговорів з Росією про отримання спеціального кредиту. 

Як повідомлялося, Ющенко переконаний, що технічні консультації на урядовому рівні про отримання кредиту від Росії є продовженням бездарної політики уряду і в жодному разі не повинні вестися в таємному режимі.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь