Переключиться на мобильную версию

КС оприлюднив рішення про передачу архітектурно-будівельної інспекції Криму під контроль Мінбуду

Конституційний суд України визнав такою, що відповідає Конституції передачу архітектурно-будівельної інспекції АР Крим у підпорядкування Державної архітектурно-будівельної інспекції, що діє в складі Міністерства будівництва.
КС вирішив, що передача архітектурно-будівельної інспекції Криму під контроль Мінбуду не суперечить Конституції
КС вирішив, що передача архітектурно-будівельної інспекції Криму під контроль Мінбуду не суперечить Конституції
ccu.gov.ua

Таке рішення КС ухвалив 3 лютого по справі про конституційне подання Верховної Ради АРК щодо конституційності деяких пунктів Закону України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного архітектурно-будівельного контролю та сприяння інвестиційній діяльності в будівництві.

"Виникла передача повноважень з регіону в центр. Це зроблено з метою більш повного виконання державних норм щодо будівництва та архітектури в Криму", - зазначив суддя-доповідач по цій справі Павло Ткачук.

При цьому він сказав, що своє подання ВР Криму подала до КС, вважаючи, що відбулося звуження її повноважень.

"Але КС вважає, що в даному випадку мова йде про делегування ВР АРК окремих повноважень, які можуть бути надані, так і відкликані. У результаті Конституційний суд постановив, що розпорядження про централізацію архітектурного контролю в Криму не суперечить Конституції", - підкреслив суддя .

Як повідомлялося, раніше Президент України звернувся до КС через норми бюджету про рефінансування НБУ, а також попросив Суд розтлумачити, чи має Рада право звільняти главу НБУ.

Крім того, учора Президент звернувся до КС з приводу звуження права громадян на працю.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь