Переключиться на мобильную версию

СБУ заявляє, що не порушувала законодавства стосовно Затуліна

Служба безпеки України у відповідь на рішення Тверського суду Москви заявила, що не порушувала законодавства стосовно депутата Державної думи Росії, директора Інституту країн СНД Костянтина Затуліна.
СБУ заявляє, що не порушувала законодавства
СБУ заявляє, що не порушувала законодавства
newsru.com

Про це повідомили в СБУ, коментуючи рішення Тверського районного суду Москви, який зобов'язав в. о. голови СБУ Валентина Наливайченка спростувати заяву про порушення депутатом Державної Думи РФ законів України і виплатити 300 тис. гривень морального збитку.

"Законність дій СБУ (стосовно Затуліна) тричі підтверджували українські судові інстанції. Запевняємо, що і в подальшому на порушення українських законів СБУ реагуватиме виключно згідно із законодавством нашої держави, особливо в питаннях, що стосуються територіальної цілісності України", - зазначили в Службі безпеки.

Як повідомлялося, вчора, 9 лютого, Тверський райсуд Москви виніс рішення у справі за позовом депутата Держдуми РФ Затуліна проти в. о. голови СБУ Валентина Наливайченка. Суд зобов'язав Наливайченка спростувати заяву про порушення депутатом Державної Думи РФ, директором Інституту країн СНД Костянтином Затуліним законів України.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь