Переключиться на мобильную версию

СБУ викрила одного із міністрів у порушенні закону

Служба безпеки України 6 лютого склала адміністративний протокол про порушення Закону Про боротьбу з корупцією стосовно члена уряду - міністра промислової політики Володимира Новицького.
СБУ викрила злочинця
СБУ викрила злочинця
agentura.ru

"Встановлено, що державний службовець, використовуючи своє посадове становище, всупереч нормам, які передбачено процесуальним законодавством, намагався вплинути на суд під час здійснення правосуддя", - повідомили сьогодні в прес-центрі СБУ.

"Прагнучи перешкодити прийняттю судом законного рішення, посадова особа, що займає особливо відповідальне становище, порушила п. "б" ч. 3 ст. 5 Закону України Про боротьбу з корупцією", - зазначили в СБУ.

Ця стаття закону визначає, що "державний службовець, який є посадовою особою, не має також права неправомірно втручатися, використовуючи своє посадове становище, у діяльність інших державних органів або посадових осіб з метою перешкодити виконанню ними своїх повноважень".

Служба безпеки України направила матеріали протоколу в Апеляційний суд Києва.

Крім того, СБУ повідомила, що її працівники в лютому склали 2 адміністративні протоколи про корупцію стосовно працівників Міністерства транспорту та зв'язку Міністерства оборони України.

Зокрема, протоколи складено стосовно заступника директора одного із Державних департаментів Мінтрансу, яка незаконно отримала послуги у вигляді безкоштовного проживання у відомчому готелі, і керівника одного з управлінь Міноборони, який, порушуючи встановлений порядок, протягом останніх 3-х років незаконно отримував грошову надбавку до заробітної плати за науковий ступінь, який не підтверджено Вищою атестаційною комісією України.

Зазначені протоколи, згідно із вимогами Закону України Про боротьбу з корупцією, також направлено до суду.

Також сьогодні СБУ повідомила про затримання українських військових, які намагалися продати іноземній розвідці держтаємницю.

Нагадаємо, 21 січня Президент України висловив обурення бездіяльністю Генеральної прокуратури та Служби безпеки України у сфері боротьби з корупцією.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь