Переключиться на мобильную версию

Ющенко заявив Тимошенко, що вона не мала права підписувати газові угоди

Президент Віктор Ющенко заявив, що прем'єр-міністр Юлія Тимошенко не мала директив на прийняття рішень, результатом яких стали домовленості стосовно газу.
Ющенко: Прем'єр-міністр не виконала директиви
Ющенко: Прем'єр-міністр не виконала директиви
Фото Михайла Марківа

"Міжнародні переговори ведуться в рамках директив. Прем'єр-міністр не виконала директиви, які дав Президент. Прем'єр-міністр не мала повноважень на прийняття тих рішень, які було прийнято в рамках московських домовленостей", - сказав Ющенко, відкриваючи засідання РНБО.

На його думку, на початку 2009 року в України були всі умови для того, щоб вийти із газової кризи, відстоявши свої національні інтереси, але цього не сталося.

Як повідомляється, Юлія Тимошенко бере участь у засіданні РНБО.

Президент сподівається, що відповідна Тимчасова слідча комісія, яку створено в парламенті, зможе об'єктивно розібратися в ситуації навколо підписання в Москві газових домовленостей.

"Створеній парламентській комісії я бажаю всіляких успіхів у роботі, знайти відповіді на ці питання, які стосуються, насамперед, нашого національного інтересу", - підкреслив Ющенко.

Перед початком засідання Ющенко заявив, що ситуація в енергетичній сфері загрожує українській державності.

Рада національної безпеки та оборони має розглянути, оцінити те, що відбувалося в сфері енергетичної безпеки протягом останніх тижнів, зазначив Президент.

"Я переконаний, що речі, свідками яких ми стали, загрожують українській державності", - сказав Ющенко.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь