Переключиться на мобильную версию

Ющенко: Тимошенко та Путін підписали пакт Молотова-Ріббентропа

Президент Віктор Ющенко звинуватив прем'єр-міністра Юлію Тимошенко у здачі національних інтересів та порівняв із пактом Молотова-Ріббентропа домовленості щодо виділення Росією Україні кредиту у розмірі $ 5 млрд.
"Найважче за все з морально-психологічної точки зору коментувати те, що за цими двома великими угодами по суті зроблений таємний протокол Молотова-Ріббентропа, коли мова йде про $ 5 млрд. кредиту Російської Федерації Україні", - сказав він на засіданні Ради національної безпеки, в присутності прем'єра Юлії Тимошенко.

"Мене обурює той факт, що у рамках цих консультацій без санкції глави держави, парламенту розглядається питання стосовно рішення щодо нульового варіанту", - сказав Ющенко у відповідь на зауваження Тимошенко про те, що "це не відповідає дійсності".

Він звернувся до голови свого Секретаріату Віктора Балоги принести директиви, які були підписані двома міністрами на консультації з російською стороною - заступником міністра закордонних справ і заступником міністра енергетики.

Президент зачитав: документ: Технічне завдання делегації України на закордонне відрядження у Російську Федерацію, в 11-у пункті якого мовиться: "перспектива ратифікації угоди про нульовий варіант".
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь