Переключиться на мобильную версию

Янукович приніс патріарху Кирилові білі троянди

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович зустрівся з патріархом Московським і всієї Русі Кирилом. Зустріч пройшла у Патріаршій резиденції у Москві.
Янукович прибув до патріарха з букетом білих троянд
Янукович прибув до патріарха з букетом білих троянд
ya2008.com.ua
Про це повідомили у Партії регіонів. Янукович привітав патріарха Кирила з інтронізацією і побажав йому доброго здоров'я та допомоги Божої у його високому служінні.

"Ми поцінуємо ту увагу, яку Ви традиційно приділяєте Україні, і Українській Православній Церкві. Впевнений, що тісна співпраця між православними наших країн надасть позитивного впливу і на зміцнення міждержавних зв'язків", - зазначив Янукович.

Він також заявив, що Партія регіонів завжди виступала за те, щоб всіляко сприяти зв'язкам та відносин між державою і церквою.

"Наше завдання - створювати такі умови, при яких Держава і Церква були б рівноправними партнерами у творенні Добра", - сказав Янукович.

У свою чергу патріарх Кирило заявив, що дякує Богові за взаємодію патріархів під час проведення Помісного Собору Російської Православної церкви і за активну позицію української делегації. "Собор показав єдність і значимість православ'я", - зазначив патріарх Кирило.

Віктор Янукович і Патріарх Кирило обговорили широкий спектр питань церковного і суспільного життя, зокрема - підготовку візиту патріарха Кирила в Україну.

На зустріч із патріархом Віктор Янукович прийшов з букетом білих троянд.

Як повідомлялося, 8 лютого, патріарх Московський і всієї Русі Кирило заявив, що його першим закордонним візитом буде Україна.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь