Переключиться на мобильную версию

Тимошенко вважає Ющенка мародером

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко називає Президента Віктора Ющенка своїм політичним конкурентом на майбутніх президентських виборах.
Тимошенко називає Ющенко своїм політичним конкурентом
Тимошенко називає Ющенко своїм політичним конкурентом
reuters


Як повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України, про це Тимошенко сказала в інтерв'ю німецькій Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Зокрема, на запитання: "На Заході склалося враження, що Ви і Президент часто не погоджуєтесь в питаннях зовнішньої і внутрішньої політики, особливо що стосується відносин з Росією? З чим це пов'язано? ", Тимошенко відповіла:" Я повинна підкреслити, що у нас немає ідеологічних розбіжностей. Ми є політичними конкурентами. Для зовнішніх спостерігачів ця конкуренція може здатися жорсткою і нелогічною. Мова йде, в першу чергу, про майбутні президентські вибори ".

Вона відзначила, що передвиборча боротьба вже практично почалася і це протистояння в умовах важкої економічної кризи.

"Замість того, щоб співпрацювати над спільним рішенням складних проблем, ці проблеми використовуються для того, щоб отримати певні переваги в боротьбі. А це вже дуже негативно. Не можна збільшувати свою популярність за рахунок економіки або населення. Такий тип політиків я вважаю мародерами. Але мова не йде про конкретну особу. Я говорю в цілому ", - заявила Тимошенко.

Як повідомлялося, Тимошенко відкинула усі звинувачення Ющенка відносно неї особисто і уряду, озвучені на засіданні Ради національної безпеки і оборони.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь