Переключиться на мобильную версию

На засіданні РНБО не розглядалось питання перегляду контрактів між Нафтогазом і Газпромом

На засіданні Ради національної безпеки і оборони України не розглядалось питання перегляду контрактів між НАК Нафтогаз України та ВАТ Газпром про поставки газу.
Богатирьова: На засіданні РНБО не розглядалось питання перегляду контрактів між Нафтогазом і Газпромом
Богатирьова: На засіданні РНБО не розглядалось питання перегляду контрактів між Нафтогазом і Газпромом
president.gov.ua

Про це повідомила секретар РНБО Раїса Богатирьова сьогодні на брифінгу.

Богатирьова підкреслила, що на засіданні ради мова йшла про те, як пом’якшити їх негативний вплив на економічну ситуацію в країні.

Також вона спростувала заяву прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко про те, що на засіданні РНБО обговорювалось питання повернення компанії РосУкрЕнерго 11 млрд. кубометрів газу.

За словами Богатирьової, можливо заяви Юлії Тимошенко пов’язані з тим, що вона розуміє, що будь-який суд може "анексувати" домовленості між Газпромом та Нафтогазом щодо цих 11 млрд. кубометрів газу.

Також секретар Ради національної безпеки і оборони Раїса Богатирьова заперечує наявність у проекті рішення РНБО пункту про відновлення діяльності компанії РосУкрЕнерго на українському газовому ринку.

"Мова про РосУкрЕнерго чи будь-якого іншого посередника не йшла, в рішенні немає жодного пункту", - сказала вона, коментуючи сьогоднішню заяву прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Водночас Богатирьова зазначила, що прем’єр-міністр, яка так різко виступає проти РосУкрЕнерго, фактично привела на український ринок іншого посередника Газпромзбут Україна.

Рішення Ради національної безпеки та оборони щодо енергетичної безпеки України доопрацьовуватиметься в закритому режимі, - повідомила Богатирьова.

За її словами, протягом декількох годин члени ради грунтовно обговорили всі аспекти енергетичної політики, в тому числі реалізацію ухваленої в 2005 році державної програми щодо забезпечення енергетичної безпеки України.

Також йшла мова про нещодавно укладені між Україною та РФ газові контракти і про те, як мінімізувати їх негативний вплив на економіку країни та надати громадянам соціальну підтримку у зв’язку із підвищенням цін на енергоносії.

Як повідомлялося, сьогодні Тимошенко заявила, що Рада національної безпеки і оборони примушує уряд повернути компанії РосУкрЕнерго 11 млрд. кубометрів газу .

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь