Переключиться на мобильную версию

Гавриш: Заяви Тимошенко є брехнею

Рада національної безпеки і оборони звинувачує прем’єр-міністра України Юлію Тимошенко у поширенні неправдивої інформації про заплановані до розгляду на засіданні питання.
Рада національної безпеки і оборони звинувачує прем’єр-міністра України Юлію Тимошенко у поширенні неправдивої інформації
Рада національної безпеки і оборони звинувачує прем’єр-міністра України Юлію Тимошенко у поширенні неправдивої інформації
president.gov.ua

Про це повідомив сьогодні журналістам заступник секретаря РНБО Степан Гавриш.

Гавриш зазначив, що під час засідання РНБО Тимошенко замість виступу на засіданні пішла спілкуватися з пресою. За його словами, прем’єр зробила три заяви, які не відповідають дійсності. Зокрема, це стосується питання повернення на газовий ринок України компанії РосУкрЕнерго, щодо планів денонсації угод між Газпромом та Нафтогазом і про те, що РНБО є “дахом для корупційних оборудок”.

"Хочу від імені РНБО і від себе особисто заявити, що це не відповідає дійсності і є брехнею", - підкреслив він.

Гавриш заявив, що прем’єр-міністр "діяла недобросовісно і неадекватно ситуації".

Він підкреслив, що метою засідання було, навпаки, бажання спільно з урядом розробити антикризову програму з мінімізації негативних наслідків підписання газових угод. "Ми вважаємо, що загроза енергетичній безпеці досягла свого максимуму з підписанням газових угод", - сказав Гавриш.

Також, за його словами, РНБО через неправдиві заяви Тимошенко прийняла рішення оприлюднити свою ухвалу щодо енергетичної безпеки, хоча рішення РНБО і матеріали засідання носили секретний характер.

Гавриш також повідомив, що прем’єр-міністр Юлія Тимошенко відмовилася від свого виступу на засіданні РНБО і головним доповідачем, який представляв її позицію, був перший заступник голови правління Нафтогазу Ігор Діденко.

Він, на думку Гавриша, повідомив неправдиву інформацію про фінансовий стан компанії.

Гавриш також повідомив, що Діденко під час засідання поінформував присутніх про зміну контракту на поставку газу в Україну з Газпромом у частині обсягів імпорту за січень.

Як повідомлялося, на засіданні РНБО не розглядалося питання перегляду контрактів між НАК Нафтогаз України та ВАТ Газпром про поставки газу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь