Переключиться на мобильную версию

В Україні починає роботу перший мілітарі-готель

Перший в Україні мілітарі-готель почне працювати з 1 березня цього року.
Лінія Арпада. Бункер
Лінія Арпада. Бункер
tour.uzhgorod.ua


Про це повідомив завідувач кафедрою туризму Ужгородського національного університету Федір Шандор.

За його словами, з 1 березня офіційно запрацює перший в Україні мілітарі-готель за назвою Грінгоф, розташований у Воловецькому районі Закарпатської області. У концепцію готелю закладена історія військової лінії Арпада часів Другої світової війни.

"Це фактично ще одна принада для туристів, ми вважаємо, що чимало дослідників історії, подій Другої світової війни, та й просто цінителів усього цікавого та неординарного не лише з України, а з усією Центральної Європи приїдуть сюди", - зазначив Шандор.

За його словами, готель Грінгоф невеликий, у ньому усього 8 кімнат, але кожна з них присвячена однієї з 6 військових ліній, які у свій час проходили територією Закарпаття.

Як розповів Шандор, на стінах і в коридорах готелю розміщені військові карти часів Другої світової війни, різна зброя, одяг тощо - усе, що стосується тих часів, і що може розповісти про атмосферу та події тих часів.

Він також сказав, що інвестором готелю є приватний підприємець із Києва, який відмовився назвати вартість будівництва і, що найосновніше, експонатів готелю, мотивуючи це комерційною таємницею.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь