Переключиться на мобильную версию

Масове отруєння у Харкові: до лікарні потрапили 88 курсантів

Кількість курсантів Інституту танкових військ Національного технічного університету Харківський політехнічний інститут і кількох військових частин у Харкові, госпіталізованих з отруєнням, збільшилася до 88 чоловік.
До лікарню потрапили уже 88 курсантів
До лікарню потрапили уже 88 курсантів
farm3.static.flickr.com

Про це сьогодні повідомила начальник інфекційного відділення військового госпіталю Тетяна Шандер.

Між тим, за словами начальника Військово-медичного клінічного центру Північного регіону Віктора Поліщука, отруєння сталося через несвіже м'ясо.

"Це сталося в результаті порушення технології приготування їжі, грубого порушення, та особистої гігієни готувати їжу. Можливо, що при транспортуванні їжі, або на етапі зберігання, або на етапі приготування їжі", - зазначив Поліщук.

Тим часом, за фактом захворювання курсантів проводить перевірку військова прокуратура Харківського гарнізону. Як зазначили в прокуратурі, чи буде порушено справу, вирішать після результатів дослідження продуктів і води з їдальні, де харчувалися курсанти, які опинилися у госпіталі з діагнозом "гострий ентероколіт".

Нагадаємо, на минулих вихідних 70 курсантів Харківського гвардійського факультету військової підготовки Національного технічного університету ХПІ були госпіталізовані з попереднім діагнозом - гостре кишкове інфекційне захворювання.

Пізніше головний державний санітарний лікар Міноборони Валерій Баркевич повідомив, що військовослужбовців було госпіталізовано з діагнозом "легке харчове отруєння". Він зазначив, що з 6 по 9 лютого стався спалах кишкової інфекції, у госпіталізованих виявлено ентеропатогенна кишкова паличка. "Перебіг цієї інфекційної хвороби легкий, у деяких осіб навіть без лікування", - сказав він.

Причиною виникнення такої інфекції, зазначив Баркевич, є вживання зіпсованих продуктів у зв'язку з відключенням гарнізону від електропостачання.

Крім того, постало питання про притягнення до відповідальності ТОВ Івала, яке здійснює харчування військових у цьому гарнізоні. "Ми будемо пред'являти їм штрафні санкції, будемо усувати від роботи, а також поставимо в департаменті матеріального забезпечення питання про розірвання контракту з ними на харчування військовослужбовців", - сказав представник Міноборони.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь