Переключиться на мобильную версию

У Києві проведуть конкурси з благоустрою

Київський міський голова Леонід Черновецький підписав розпорядження про проведення в столиці конкурсів із благоустрою міста.
З березня по травень поточного року столична влада проведе конкурси з благоустрою Києва
З березня по травень поточного року столична влада проведе конкурси з благоустрою Києва
galopom.com.ua

Столична влада зобов'яже керівників підприємств, установ, організацій та власників малих архітектурних форм, привести озеленення і благоустрій закріплених і прилеглих територій у належний стан. А саме створити газони, квітники, висадити дерева та чагарники, встановити декоративну огорожу для попередження пошкодження зелених зон, встановити контейнери та урни для сміття, лавочки. Для цього необхідно укласти договори зі спеціалізованими підприємствами у відповідності з Правилами утримання зелених насаджень у населених пунктах України.

Крім того, з метою поліпшення санітарно-технічного стану та естетичного вигляду міста, приведення територій підприємств, установ, організацій міста в належний стан, озеленення прибудинкових та міжбудинкових територій і забезпечення належної підготовки столиці до святкування Дня Києва, з березня по травень поточного року столична влада проведе конкурси з благоустрою Києва.

Будуть проведені такі конкурси: Найкращий благоустрій території, Найкраща квіткова композиція, Найкраще озеленення двору, найкраще квіткове оформлення балконів.

Для визначення переможців конкурсів будуть створені районні комісії за участю фахівців комунальних підприємств по утриманню зелених насаджень відповідних районів. До участі у конкурсах планується залучити підприємства, установи, організації, інших суб'єктів господарювання всіх форм власності, ЖЕКи, ОСББ, власників приватних садиб, мешканців будинків. Визначення та нагородження переможців конкурсу відбудеться 31 травня 2009 року.

Нагадаємо, вчора, 10 лютого, повідомлялося, що головне управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища КМДА оголосило конкурс на кращий проект меморіального комплексу пам'яті загиблого журналіста Георгія Гонгадзе.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь