Переключиться на мобильную версию

Зварич: Сфера господарювання - це не собача справа РНБО

Депутат Верховної Ради, член фракції блоку Наша Україна - Народна Самооборона Роман Зварич заявив, що вважає Раду національної безпеки і оборони некомпетентною розглядати економічні питання.
Тимошенко назвала Ющенка своїм політичним конкурентом
Тимошенко назвала Ющенка своїм політичним конкурентом
tymoshenko.com.ua

Зокрема, вчора в ефірі 5 каналу Зварич висловив думку, що національна економіка є виключною сферою діяльності Кабінету міністрів.

"Я взагалі вважаю, дозвольте такий не зовсім парламентський вислів, що це не собача справа Ради нацбезпеки та оборони. Згідно із Конституцією, згідно із законом України про Кабінет міністрів сфера господарювання, тобто національно-економічного господарювання, є сферою Кабміну", - підкреслив депутат.

Він також зазначив, що з деякою натяжкою можна поставити будь-яке питання в контексті загальної національної безпеки і таким чином, згідно із законом про РНБО, діяльність ради пошириться на всі сфери господарювання.

У зв'язку з цим Зварич наголосив, що доцільно законодавчо врегулювати діяльність цього органу.

Політик також додав, що вважає засідання РНБО з питань енергетичної безпеки, яке відбулося 10 лютого, шоу, за яким йому було соромно спостерігати.

Нагадаємо, РНБО вирішила оприлюднити рішення стосовно питання енергетичної безпеки України, яке прийнято на засіданні 10 лютого, через неправдиві заяви прем'єр-міністра Юлії Тимошенко про його зміст. При цьому, перший заступник секретаря Ради Степан Гавриш навіть назвав заяви Тимошенко брехнею.

Він підкреслив, що про повернення компанії RоsUkrEnergо в схему постачань газу та денонсацію угод із Газпpoмом - про що раніше сказала Тимошенко - не йшлося. Глава уряду також заявляла, що може оскаржити рішення РНБО в суді.

Більше того, на початку засідання Президент України в присутності прем'єр-міністра жорстко розкритикував діяльність Кабміну. "Мене звинувачують у тому, що я маю якесь відношення до RоsUkrEnergо. Я не хочу цього, мені це набридло слухати. Я не займався вашим смердючим газом ... Маю честь про це вже не один раз говорити", - сказав зокрема Віктор Ющенко. "Я хотів би звернутися до людей: вже треба в екран плювати від такого тиражування брехні, щоб ми просто не приспали Україну своєю брехнею", - також сказав Ющенко у своїй промові.

Тимошенко на звинувачення відповіла наступним чином. "Жодне слово Президента не відповідає дійсності - ні стосовно контрактів по газу, ні стосовно кредиту". Пізніше прем'єр заявила, що попросить ЄС провести незалежну експертизу газових контрактів, спростувала можливість підписання кредитної угоди з Росією на умовах "нульового варіанту", на чому наполягав Президент, а також назвала Ющенка своїм політичним конкурентом на майбутніх виборах.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь