Переключиться на мобильную версию

Льовочкін оскаржить "політично заангажоване рішення суду" стосовно позову Медведчука

Адвокати народного депутата Сергія Льовочкіна (Партії регіонів) заявляють, що рішення Печерського районного суду Києва щодо позову Віктора Медведчука буде "негайно оскаржено".
Сергій Льовочкін звернеться до суду
Сергій Льовочкін звернеться до суду
pravda.com.ua

Про це йдеться у заяві адвокатів Валерія Винокурова та Людмили Куклевой з приводу сьогоднішнього рішення Печерського суду, який задовольнив вимоги Медведчука до членів Партії регіонів Юрія Бойко та Сергій Льовочкін про захист честі, гідності й ділової репутації.

Адвокати заявляють, що "політична заангажованість та цинічне беззаконня стали візитною карткою цього судового процесу".

Вони зазначають, що "суд не мав права відкривати виробництва у силу порушення правил підсудності" і також розглядати "справу тільки на одному судовому засіданні, яке безперервно тривало 11 годин", під час якого "створював перешкоди для реалізації відповідачами своїх прав".

Адвокати заявляють "рішучий протест проти суддівської сваволі та безпрецедентного нехтування законом, яке, на нашу думку, мало місце при розгляді позову суддею Печерського районного суду міста Києва Сергієм Вовком".

Як повідомлялося, сьогодні, 11 лютого, Печерський райсуд Києва у повному обсязі задовольнив позовні вимоги Медведчука до Бойко і Льовочкіна про захист честі, гідності й ділової репутації.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь