Переключиться на мобильную версию

На шахті Засядька з ночі шукають гірника, який опинився під завалом

У ніч на четвер у Донецьку на шахті імені Засядька один із гірників опинився під завалом. Водночас, загинув гірник на шахті Славія в Луганській області.

Як повідомив прес-секретар МНС України Ігор Кроль, у четвер о 00:21 у Донецьку на орендованому підприємстві шахті ім. Засядька на горизонті 1400 м у 18-му західному конвеєрному штреку стався викид метаноповітряної суміші без горіння.

У результаті під завалом опинився один гірник. Ще 10 шахтарів, які знаходилися на аварійній ділянці, о 2:10 самостійно піднялися на поверхню копальні, після чого їх було відправлено на обстеження в обласну лікарню профзахворювань.

Роботу на сусідніх ділянках тимчасово зупинено. Всього під землею працювали 334 гірники. На даний момент доля одного гірника залишається невідомою. Його пошуки ведуть рятувальники Мінвуглепрому. На підприємстві також працює оперативна група обласного главку МНС.

Крім того, у Луганській області о 01:45 в селі Щетово Антрацитівського району на шахті Славія на горизонті 150 м при встановленні вантажної вагонетки трапилося її перекидання, внаслідок чого загинув один гірник і ще двох (1955 і 1974 р.н.) з травмами у стані середньої тяжкості госпіталізовано.

На місці цієї НП працювали підрозділи державної воєнізованої гірничорятувальної служби Мінвуглепрому.

Нагадаємо, 31 січня під час обрушення породи на шахті Надія у Львівській області загинув один гірник.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь