Переключиться на мобильную версию

Ющенко стурбований тим, що Місія МВФ залишила Україну

Президент Віктор Ющенко закликав Кабмін негайно переглянути свою економічну стратегію. В інтерв'ю журналу Корреспондент він висловив стурбованість тим, що між урядом і Місією МВФ не відбулося результативного спілкування.

Інтерв'ю відбулося сьогодні, 12 лютого, повідомили у прес-службі Президента України.

"Мені шкода, що три дні тому Україну залишила Місія Міжнародного валютного фонду. Не сталося того результативного спілкування, яке повинно було відбутися між урядом України та Місією. Проблема одна - світ не визнає намальовані в рожевих тонах параметри економіки", - зазначив Ющенко.

За словами Президента, його непокоїть те, що Місія, яка працювала в Україні більше трьох тижнів, залишає країну через те, що "просто не знаходить спільної точки зору з урядом щодо макроекономіки, бюджету, антикризових дій".

"Місія просто не бачить готовності діяти", - сказав Ющенко, і додав, що готовність уряду до дій замінила апеляція до Росії з проханням про надання позики.

Також Ющенко переконаний, що уряд України має негайно переглянути свою економічну стратегію, державний бюджет, параметри його дефіциту і зробити головний фінансовий документ країни "більш реалістичним".

Повністю інтерв'ю Віктора Ющенка читайте в журналі Корреспондент від 21 лютого.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь