Переключиться на мобильную версию

Довгий вислухав пікетників у сесійній залі, одного затримала міліція

Заступник мера Києва, секретар Київської міської ради Олесь Довгий дозволив представникам пікетників біля Київради виступити в сесійній залі перед депутатами.
Ситуація залишається напруженою
Ситуація залишається напруженою
24.ua

Про це він заявив з трибуни сесійної зали.

Близько 13:30 Довгий оголосив перерву у сесії Київради для організації проходу до сесійної зали представників пікетників.

Під час перерви співробітники технічної служби Київради поставили у залі додаткові стільці.

Потім Довгий взяв мегафон, вийшов із сесійної зали в коридор і закликав пікетників, частина з яких на той момент пройшла в будівлю Київради, пройти до сесійної зали.

У результаті в зал зайшли близько 50 представників пікетників, які, відмовившись зайняти запропоновані їм місця, оточили трибуну і президію.

Довгий закликав їх по черзі висловитися, однак люди, перебиваючи, почали умовляти один одного покинути сесійну залу, щоб у ній залишився тільки один доповідач від пікетників, якого вони обрали і якому довіряють.

У зв'язку з цим у сесійній залі виникла суперечка між Довгим і учасниками мітингу, тоді як депутатів у залі практично не було.

Представники пікетників називають дії секретаря Київради навмисним створенням абсурдної ситуації, коли люди, які присутні в залі, не можуть висловитися і почути один одного.

Така ситуація триває вже близько години, і на 14:35 вона залишалася без змін.

Київрада все ще не почала розгляд порядку денного сесії, основними питаннями якої є прийняття до розгляду міського бюджету на 2009 рік і програми соціально-економічного розвитку міста.

Одного пікетника затримала міліція ще до того, як протестуючих почали запускати в будівлю мерії.

Цей чоловік намагався, минаючи турнікети, потрапити у приміщення мерії.

За інформацією центру громадських зв'язків ГУ МВС України, громадянин чинив злісний опір співробітникам міліції.

Затриманого в даний час доставлено в територіальний відділ міліції, вирішується питання про притягнення його до відповідальності за непокору працівникам міліції і, можливо, за хуліганство.

У свою чергу, співробітники міліції, що забезпечували порядок біля будівлі КМДА, розповіли, що близько 12.00 біля столичної мерії знаходилося близько 10 тис. учасників акції протесту.

Прихильники мера Києва Леоніда Черновецького підігнали до будівлі автомобіль із гучномовцями і почали транслювати через них пісні у його виконанні.

Водночас, інша група осіб намагалася перекинути цей автомобіль, але міліція запобігла такій дії.

Нагадаємо, мешканці Києва перекрили рух автомобілів по Хрещатику від вулиці Богдана Хмельницького до Майдану Незалежності та пікетують мерію з вимогою знизити тарифи на компослуги. Пікетники також вимагають від Київради, засідання якої відбудеться сьогодні, не робити дитячі та підліткові клуби міста платними.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь