Переключиться на мобильную версию

Тимошенко попросила Медведька розібратися зі справою Рибакова

Глава ради БЮТ, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко звернулася до генпрокурора з проханням порушити кримінальну справу і розслідувати обставини фальсифікації адміністративної справи Луганського окружного адмінсуду про виключення з БЮТ депутата Ігоря Рибакова.
Портнов повідомив, що Рибаков сфальсифікував дані про свою прописку
Портнов повідомив, що Рибаков сфальсифікував дані про свою прописку
image.newsru.ua

Про це сьогодні повідомив заступник лідера фракції БЮТ Андрій Портнов. За його словами, розслідування, проведене органами МВС в Луганській області, встановило, що Рибаков сфальсифікував дані про свою луганської прописку.

Портнов зазначив, що це призвело до того, що суд прийняв незаконне процесуальне рішення про заборону виключення Рибакова зі списків БЮТ.

За словами депутата, Тимошенко звернулася до Вищої ради юстиції та МВС з проханням провести швидке і результативне розслідування з цього питання, і з проханням звільнити і притягти до відповідальності осіб, причетних до фальсифікації судових документів, і голови Луганського окружного адмінсуду Світлану М'ясоєдова.

Портнов також спростував інформацію деяких ЗМІ про те, що Ігоря Рибакова відновили в списку БЮТ. "Такого рішення ніхто не приймав", - сказав він.

Як повідомлялося, вчора Луганський окружний адміністративний суд зупинив дію рішення Ради БЮТ і міжпартійного з'їзду БЮТ від 30 червня 2008 року, які вирішили достроково припинити повноваження народного депутата Ігоря Рибакова. Сам Рибаков наголосив, що рішення було прийнято судом, який "вільний від впливу БЮТ".

Нагадаємо, що міжпартійний з'їзд БЮТ позбавив Рибакова мандата після того, як у червні 2008 року він заявив про вихід з коаліції. Пізніше Рибаков подав судовий позов до БЮТ про визнання протиправним та скасування рішення міжпартійного з'їзду блоку. Однак адмінсуд прийняв рішення залишити без розгляду позовну заяву Рибакова, а Апеляційний адмінсуд Одеської області залишив у силі цю постанову.

У липні Одеський обласний адміністративний суд заборонив центральній виборчій комісії реєструвати депутата за списком БЮТ замість Ігоря Рибакова.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь