Переключиться на мобильную версию

Тимошенко: Партія регіонів разом з Ющенком готують куплені демонстрації

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що Президент України Віктор Ющенко і Партія регіонів готують масові акції протесту проти політики Кабінету міністрів навесні.

"Я знаю, що сьогодні розхитують ситуацію, знаю, що на весну Партія регіонів разом з Президентом України готують спеціальні куплені демонстрації", - сказала Тимошенко.

При цьому вона додала, що саме з цією метою в ЗМІ поширюється інформація про недонадходження до держбюджету або про нездатність Кабміну забезпечити соціальні виплати.

"Я хочу, щоб люди були спокійні, тому що всі витрати з державного бюджету, які заплановані, буде профінансовано", - сказала глава уряду.

Прем'єр закликала українців не вірити таким звинуваченнями і зазначила, що вони мають виключно політичний підтекст.

Нагадаємо, що раніше голова Федерації профспілок, депутат Верховної Ради від фракції Партії регіонів Василь Хара заявив, що можливість організації ФПУ масових акцій протесту залежить від того, яку політику буде проводити Кабінету Міністрів. Раніше ФПУ допустила організацію страйків у березні-квітні, якщо Кабінет міністрів не виконає її вимог.

Нагадаємо, що згідно з результатами опитувань проведених з 20 по 30 січня, більше половини українців вважають, що країна тільки входить в кризу, і близько третини заявляють про готовність прийняти участь у масових акціях протесту. Більшість українців вважають, що країні потрібна "сильна рука" і якісно нова політична сила.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь