Переключиться на мобильную версию

Секретаріат вимагає відкликати з Росії делегацію з переговорів про кредит

Секретаріат Президента України вимагає від Кабміну відкликати з Росії урядову делегацію з переговорів про надання кредиту, або ж подати проект директив на проведення таких переговорів як з РФ, так і з іншими країнами.
СП вимагає, щоб Тимошенко узгодила директиви на переговори з РФ по кредиту
СП вимагає, щоб Тимошенко узгодила директиви на переговори з РФ по кредиту
tymoshenko.com.ua

Про це сьогодні, 12 лютого, під час брифінгу заявив заступник глави Секретаріату Президента Роман Жуковський.

Він зазначив, що в питанні про отримання Україною кредиту в розмірі $ 5 млрд. у Російській Федерації, не поставлена крапка.

У Секретаріаті Президента України закликають уряд повернути в правове русло ситуацію, пов'язану з намірами Кабінету міністрів отримати кредит у Російської Федерації, заявив керівник головної служби соціально-економічного розвитку.

"Я б не сказав, що крапку поставлено, оскільки не відкликана делегація, і ті повноваження, з якими вона поїхала, і ті умови залишаються не оприлюднені", - сказав Жуковський.

"Незрозуміло, яких домовленостей вона (делегація) досягла під час перебування в Росії", - зазначив він. При цьому Жуковський додав, що для того, щоб поставити крапку в цьому питанні є 2 можливих шляхів реагування.

За словами Жуковського, одним з варіантів вирішення ситуації може стати направлення Президенту з боку уряду проекту директив для подальших переговорів, у тому числі й з іншими країнами щодо можливості отримання відповідного кредиту.

"І такі директиви будуть розглянуті, затверджені і все це повернеться в правове русло", - сказав Жуковський.

Він також зазначив, що іншим шляхом виходу може стати відгук урядової делегації з Росії, а також скасування "досягнутих домовленостей без відповідного правового обґрунтування".

Відповідаючи на запитання про те, до яких наслідків може призвести досягнення все-таки відповідних домовленостей і підписання відповідних договорів про виділення кредиту, Жуковський підкреслив, що може виникнути ситуація, подібна ситуації, пов'язаній з досягнутими домовленостями і підписаними контрактами з постачання природного газу.

"Схожа ситуація і в цьому питанні. Йде порушення встановленої процедури. І на це звертається увага, тому що можуть бути дуже негативні наслідки", - сказав заступник глави Секретаріату Президента.
Як повідомлялося, 11 лютого, представник Держдепартаменту США Роберт Вуд заявив, що Сполучені Штати готові надати матеріальну допомогу Україні в зв'язку з економічною кризою.

7 лютого прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, перебуваючи в Мюнхені, заявила, що Росія дала згоду кредитувати Україну для покриття дефіциту держбюджету.

У понеділок, 9 лютого, у Мінфіні Росії підтвердили, що Україна просила у РФ кредит на суму 5 млрд. доларів, але офіційного звернення поки що не надходило.

Президент України Віктор Ющенко назвав неприпустимими кулуарні домовленості уряду України про відкриття в Росії кредитної лінії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь