Переключиться на мобильную версию

Тимошенко зізналася, що рішення РНБО про газові контракти навіть не читала

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко поки що не вирішила, чи буде оскаржувати у суді рішення Ради нацбезпеки та оборони від 10 лютого. Вона його ще не читала.

Про це Юлія Тимошенко повідомила сьогодні, 12 лютого, під час прес-конференції у Кабінеті міністрів.

"Я ще не ознайомилася із документами, які затверджені РНБО, тому що сьогодні дуже важкий день. Я його не читала, коли почитаю, то визначу, що з ним робити", - сказала Тимошенко.

При цьому вона зазначила, що не змінила своєї точки зору з приводу того, що засідання РНБО було направлено на "торпедування" газових домовленостей із Росією та спробою відновити діяльність RosUkrEnergo.

"Планували через RosUkrEnergo використовувати як мінімум три політичних сили на свою виборчу кампанію. А я зробила так, щоб газ об’ємом, що складає 11 млрд. кубічних метрів був спрямований на здешевлення вартості газу для споживачів", - наголосила вона.

Як повідомлялося, Юлія Тимошенко заявляла про намір оскаржити у суді рішення РНБО, якщо воно буде передбачати відновлення діяльності RUE на газовому ринку України.

11 лютого Президент України Віктор Ющенко ввів у дію рішення РНБО від 10 лютого 2009 року Про невідкладні заходи щодо забезпечення енергетичної безпеки України, у якому пункту про

діяльність RosUkrEnergo на газовому ринку України немає.

У рішенні РНБО, зокрема, йдеться про невиконання урядом переважної більшості завдань щодо виправлення ситуації в енергетичній сфері.

Також РНБО доручив Генеральній прокуратурі та СБУ провести у місячний термін перевірку дотримання українськими посадовими особами законодавства при проведенні переговорів та укладанні контрактів із Росією, які стосуються доставок природного газу в Україну та його транзиту європейським споживачам.

У тому числі Генпрокуратура та СБУ повинні перевірити дотримання порядку підготовки і затвердження директив на переговори, а також дотримання директив при проведенні переговорів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь