Переключиться на мобильную версию

Порошенко впевнений, що відставка Пинзеника була вирішена

Відставка міністра фінансів Віктор Пинзеника була вирішена наприкінці минулого року у зв'язку з непідписанням главою Мінфіну проекту держбюджету на 2009 рік.
Порошенко впевнений, що відставка Пинзеника була вирішена
Порошенко впевнений, що відставка Пинзеника була вирішена
rbc.ua

Про це заявив глава Ради Національного банку України Петро Порошенко в ефірі телеканалу Україна в четвер увечері, 12 лютого.

Як зазначив Порошенко, "для мене сьогодні не відбулося нічого несподіваного. Це рішення (про відставку) був прийнято тоді, коли міністр не підписав бюджет. Як тільки міністр фінансів не підписує бюджет - це політичне рішення".

Також Порошенко додав, що Бюджетним кодексом України визначена необхідність візування проекту держбюджету міністром фінансів.

За словами Порошенка, він добре знає Пинзеника і прем'єра Юлію Тимошенко, які "на перших етапах працювали як єдина команда".

Крім того, Порошенко впевнений, що все це (ситуація з відставкою) означає, що можливості перебування їх в одній команді були вичерпані.

Порошенко ще раз підкреслив, що незважаючи на повідомлення ЗМІ, він не отримував від Тимошенко ніяких конкретних пропозицій про входження до складу уряду. "Я стверджую, що з цього приводу в мене із прем'єр-міністром ніяких розмов не було".

Глава ради Національного банку Петро Порошенко виступає за надання посад у Кабінеті Міністрів представникам всіх фракцій парламенту.

За словами Порошенка, уряд повинен об'єднати увесь парламент.  

Зокрема, він вважає, що депутат Ради, член фракції Партії регіонів Георгій Скударь може бути гарним міністром промислової політики, а депутат від Блоку Наша Україна-Народна Самооборона Арсеній Яценюк - гарним міністром економіки.

Крім цього, він підкреслив, що в умовах економічної кризи в уряді повинні бути представлені винятково політично незаангажовані професіонали.  

Як повідомлялося, міністр фінансів Віктор Пинзеник сьогодні, 12 лютого, подав заяву про відставку.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь