Переключиться на мобильную версию

Черновецький влаштував на мітингу концерт

Мер Києва Леонід Черновецький заспівав учасникам мітингу під Київською міською радою на його підтримку киянам пісню російського співака В'ячеслава Бикова Любимая моя.
Черновецький: Ви мене любите?
Черновецький: Ви мене любите?
Фото Тараса Бондаренка

Він вийшов на сцену до людей близько 10:25 разом зі своєю дружиною Аліною Айвазовою, сином Степаном та донькою Христиною.

Також біля нього на сцені перебували деякі його заступники - зокрема, перші заступники голови Київської міської державної адміністрації Євген Червоненко та Ірена Кільчицька.

Мер побудував свій виступ перед учасниками мітингу у формі діалогу.

"Ви мене любите?", - запитав людей мер.

У відповідь йому проскандували "Так!".

Потім мер запитав: чи гарна у нього дружина, чи хороша є в нього команда, чи любить ця команда людей, чи люблять люди Бога.

На усі ці питання люди відповідали меру короткими односкладними реченнями.

"А Олеся мого любите, Довгого?", - запитав у людей Черновецький.

Люди прокричали "Так!", а сам мер порадив їм скандувати "Дуже".

Потім він запитав у городян, хто бореться з корупцією і хабарами, чи люблять вони простих киян і вважають Україну своєю батьківщиною, чи може мер захистити їх.

Також він розповів людям, що кожного дня молиться за Україну, за киян, за дітей, після чого учасники мітингу почали підказувати йому, що також він молиться за бабусь.

У своєму виступі мер також заявив, що люди, які пікетували під Київрадою у четвер 12 лютого проти його дій, не хочуть ввести в місті новий порядок і подолати корупцію.

Після цього мер почав співати пісню Любимая моя і закликав киян йому підспівувати.

Заспівавши її практично в тиші, мер крикнув "Браво!" і люди почали йому аплодувати.

"Хто хороший мер? Я! Так! Так! Так! Обожнюю вас! Бувайте", - попрощався мер з киянами і пішов
Згодом перед людьми почав виступати Червоненко.

Після його виступу на сцену знову вийшов мер і заспівав ще одну пісню.

Під час першого виступу Черновецького одній літній жінці, яка перебувала серед учасників акції, стало погано і чергові співробітники медичної допомоги забрали її.

Нагадаємо, сьогодні близько 5 тисяч осіб проводять мітинг під Київською міською радою на підтримку діяльності мера Києва Леоніда Черновецького.

Учора, 12 лютого, жителі Києва перекрили рух автомобілів Хрещатиком від вулиці Богдана Хмельницького до Майдану Незалежності та пікетували мерію з вимогою знизити тарифи на компослуги. Пікетники також вимагають від Київради, засідання якої відбудеться сьогодні, не робити дитячі та підліткові клуби міста платними.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь