Переключиться на мобильную версию

Тимошенко полетить до Японії

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко має намір відвідати Японію та провести в Токіо переговори з урядом щодо залучення в Україну японських інвестицій.

Про це Тимошенко заявила сьогодні, спілкуючись з представниками найбільших японських корпорацій у Києві.

"Я сподіваюся, що ніякі політичні обставини не завадять моєму візиту до Японії ... для того, щоб можна було на рівні спілкування з прем'єр-міністром Японії проробити те, про що ви говорите - взаємне розуміння тих напрямків, за якими ми рухаємося, і як ми координуємо на рівні урядів діяльність, яка забезпечує вашу роботу у стратегічних проектах в Україні ", - заявила Тимошенко, зазначивши, що дату візиту буде визначено пізніше.

Прем'єр України зробила таку заяву у відповідь на зауваження представників японського бізнесу про те, що їм не завжди зрозуміло, які із запропонованих проектів Україні найбільш цікаві, а також в української сторони відсутня детальна інформація про тці інфраструктурні проекти, які вважаються цікавими і перспективними.

"Не завжди зрозуміло, які ділянки цікавлять Україну", - сказав один з представників японської делегації. Разом з цим учасники делегації Японії зазначили, що питання співпраці двох країн по українських інфраструктурних інвестиційних проектах повинне бути схвалено не тільки на рівні уряду України та представників японських корпорацій, але і на рівні урядів двох країн.

Крім того, Тимошенко повідомила, що незабаром - перед її візитом, в Токіо пройде засідання українсько-японського комітету з ділового співробітництва, і українську делегацію на цьому засіданні буде представляти міністр економіки Богдан Данилишин.

Як повідомлялося, Тимошенко попросила послів країн Великої сімки допомогти Україні у наданні кредиту цими країнами.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь