Переключиться на мобильную версию

Суд відмовився повертати Семенюк-Самсоненко в крісло голови ФДМ

Окружний адміністративний суд Києва сьогодні ухвалив рішення відмовити у задоволенні позову Валентини Семенюк-Самсоненко до Верховної Ради про визнання незаконним звільнення її з посади голови Фонду державного майна України.
Суд визнав законним звільнення Семенюк-Самсоненко
Суд визнав законним звільнення Семенюк-Самсоненко
ria.news

Про це повідомили в прес-службі Соціалістичної партії України.

Коментуючи це рішення окружного суду, Семенюк-Самсоненко та її адвокати висловили переконання, що позиція судів вищих інстанцій буде докорінно іншою. Вони розраховують на позитивне рішення, що, за їхніми словами, "ґрунтуватиметься виключно на вимогах закону".

На думку юристів Наталії Іваницької та Євгена Петренка, прийняте Верховною Радою рішення про звільнення Семенюк-Самсоненко є необґрунтованим, оскільки було прийняте без єдиного посилання на норми чинного законодавства.

Крім того, ВР проголосувала за відставку Семенюк-Самсоненко, коли та була тимчасово непрацездатною(лікарняний лист і виклик карети швидкої допомоги зафіксовано, ці документи передані до суду), підкреслили адвокати.

На думку Іваницької, існує тільки 2 підстави для такого роду звільнень: якщо позивач займає посаду, яка класифікується як політична, коли позивач перебуває на державній патронатній службі. Посада голови ФДМ не підпадає під жодну з цих вимог, сказала вона.

На думку захисту Семенюк-Самсоненко, порушено 43 статтю Конституції, а також статтю 40 КЗпП. Крім того, було порушено норми Регламенту ВР і Закон про Рахункову палату України.

Тому юристи Семенюк-Самсоненко наполягають, щоб суд визнав недійсним рішення ВР від 26 грудня 2008 року про звільнення Семенюк-Самсоненко, а також розпорядження Кабінету міністрів про її звільнення з посади голови ФДМ, прийняте на підставі незаконного рішення парламенту.

Як повідомлялося, 26 грудня 2008 року Рада звільнила Валентину Семенюк-Самсоненко з посади голови ФДМ.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь