Переключиться на мобильную версию

Яценюк: У нового міністра фінансів немає політичного майбутнього

Народний депутат України Арсеній Яценюк (фракція НУ-НС) вважає, що будь-яка людина, яка обійме посаду міністра фінансів України, повинна чітко усвідомити, що “вона не має політичного майбутнього”.
Яценюк:  Мені хотілося б вірити у таку красиву політичну ідилію, але я не вірю
Яценюк: Мені хотілося б вірити у таку красиву політичну ідилію, але я не вірю
newsvm.com

Як повідомили у прес-службі Ініціативи Арсенія Яценюка Фронт змін, про це він заявив в інтерв’ю журналістам.

Яценюк зазначив, що міністру фінансів “доведеться приймати і головне - виконувати дуже непопулярні рішення”.

“Якщо ти станеш міністром фінансів, ти повинен відверто сказати: “Я йду робити реформи і прошу уряд мене підтримати; я не буду претендувати на яскраве політичне майбутнє; результати, яких я досягну, буде видно тільки за рік або за два”, - додав екс-спікер.

Він сумнівається, що “хтось готовий сьогодні це зробити”.

Щодо кандидатури майбутнього міністра фінансів Яценюк зазначив: “Мені все одно, яка це буде персоналія, – головне, щоб це була професійна людина”.

Політик вважає, що “зміни у персональному складі Кабінету міністрів Україні не вплинуть на виконання бюджету”.

Він також зауважив, що “відставка Віктора Пинзеника є яскравим підтвердженням того, що лист про критичний розвиток економічної ситуації в країні справді належав йому, і в ньому була написана правда щодо ставлення міністра фінансів до бюджетної політики 2009 року”.

Лідер Фронту змін не вірить у здатність нового міністра фінансів, зокрема, врятувати бюджет, врегулювати відносини між урядом та Нацбанком. Він нагадав, що міністр фінансів лише один з членів уряду. “Але є уряд і є голова уряду, які відповідальні за всю економічну політику в країні, тому якщо навіть бачення міністра фінансів на ситуацію буде іншим, більш прагматичним, то немає гарантії, що таке саме бачення буде в уряду”, - зазначив Яценюк.

Говорячи про можливість покращення ситуації в Україні, Яценюк вислови думку, що це реально в тому випадку, коли уряд відмовиться від участі у виборах і не зважатиме на свої електоральні рейтинги, а працюватиме, “щоб врятувати країну і не дати їй повністю впасти”. За його словами, уряд має довести, що “непопулярні кроки можуть врятувати державу”.

Політик додав, що за таких умов можна “змінити ситуацію і мати успіх”. “Мені хотілося б вірити у таку красиву політичну ідилію, але я не вірю”, - зазначив колишній голова Верховної Ради.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь